Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 608 243 222

Pružinový závěs 125mm IBFM

Dostupnost: NA DOTAZ
363 Kč
Závěs pružinový (pant) o výšce 125 mm
Provedení NIKL
Nosnost 27 kg

Potřebujete poradit? Tel.: 608 243 222

Závěs pružinový (pant) o výšce 125 mm
Provedení NIKL
Nosnost 27 kg

Společnost IBFM, výrobce nejen pružinových dveřních pantů, byla založena v roce 1947 jako rodinný podnik v Monze, působí již více než 60 let na trhu se železářskými produkty. Nyní se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců příslušenství na dveře a brány. Láska k inovaci je jedna z jejích silných stránek a proto i jejich pružinové závěsy (panty) vynikají vysokou spolehlivostí. Spolčnost IBFM neustále zvyšuje výrobní a technologické kapacity, stejně jako standardy kvality prostřednictvím certifikace ISO 9001 a CE.

Platba a doprava

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.
Doufáme, že se vám bude líbit každý produkt, ale pokud budete potřebovat zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dní od zakoupení. Podrobné informace o tom, jak provést vrácení zboží, naleznete v informacích o vrácení. Zde si můžete stáhnout také formulář.

Hodnocení produktu Pružinový závěs 125mm IBFM


Služby na prodejnách

Kompletní sortiment

Rychlé doručení

Vše skladem

Firma s tradicí

založeno 1991

Odborné poradenství

Pozáruční servis