Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 608 243 222

FAB 16 - 2441, 12V, se signalizací + mechanické odblokování

Dostupnost: NA DOTAZ
1 318 Kč
Elektrické otvírače FAB 16 se signalizací

Potřebujete poradit? Tel.: 608 243 222

Elektrické otvírače FAB 16 se signalizací

FAB16 - nová řada 16mm otvíračů se stavitelnou západkou, které jsou vhodné pro hliníkové, plastové i dřevěné dveře. Otvírače vyrobené v České Republice.
FABem 16 lze snadno nahradit staré typy otvíračů, protože využívá stejné uchycení, zároveň je díky multivoltážním cívkám 6-12V a 10-24V výhodný jak pro instalace, tak i pro skladování.

Výhody:

• provedení se signalizací

• malá konstrukční velikost (šíře pouze 16mm)

• stavitelná západka u všech otvíračů

• záruka 5 let

• pro levé i pravé dveře

 

EO FAB16 + signalizace + mechanické odblokování

Umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy ODBLOKOVÁNO nebo ZABLOKOVÁNO. V poloze ODBLOKOVÁNO vhodný pro stálý průchod bez použití el. impulzu na neomezeně dlouhou dobu. Přepnutím páčky do polohy ZABLOKOVÁNO pracuje stejně jako standardní modely el. otvíračů FAB16.

Platba a doprava

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.
Doufáme, že se vám bude líbit každý produkt, ale pokud budete potřebovat zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dní od zakoupení. Podrobné informace o tom, jak provést vrácení zboží, naleznete v informacích o vrácení. Zde si můžete stáhnout také formulář.

Hodnocení produktu FAB 16 - 2441, 12V, se signalizací + mechanické odblokování


Služby na prodejnách

Kompletní sortiment

Rychlé doručení

Vše skladem

Firma s tradicí

založeno 1991

Odborné poradenství

Pozáruční servis