Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 608 243 222

Ohnivzdorný trezor FireProfi Premium 100

Dostupnost: NA DOTAZ
69 258 Kč
Ohnivzdorné trezory jsou určeny především k úschově peněžních hotovostí, cenných papírů, důležitých dokumentů, datových nosičů a dalších předmětů, které mají být spolehlivě ochráněné před ohněm a vodou. Vyrábějí se v několika základních velikostech a svým provedením jsou určeny k ukotvení do stěny nebo do podlahy.

Potřebujete poradit? Tel.: 608 243 222

980 mm
545 mm
455 mm
820 mm
400 mm
290 mm
205 kg
93 l

Většina trezorů na evropském trhu jsou trezory bez testované ohnivzdornosti. Může se stát, že by Vám obchodník tvrdil, že je trezor ohnivzdorný, protože železo nehoří, ale to je spíš vtipná narážka, protože vždy chcete ochránit to uvnitř. Tato kategorie trezorů odolá menším požárům, kdy trezory nepřijdou do přímého kontaktu s ohněm, ale vnitřní obsah se může i tak poničit požárními plyny nebo vodou při hašení.

Ohnivzdorné trezory jsou elitní výrobky. Mezi všemi trezory se jedná o nejnáročnější produkty. Jejich výroba je nákladná, ale také zdlouhavá z technologie výroby. Časová náročnost se řeší tak, že je většina oblíbených modelů vyrobených jako polotovar. Při Vaší objednávce se jen nalakují a osadí se zámková technika. Problematice certifikovaných ohnivzdorných trezorů se podrobněji věnuje norma uznávaná v celé Evropě EN 1047-2 a je tedy i převzatá v ČR.

Ohnivzdorný trezor FireProfi Premiums vysoce bezpečným zámkem k ochraně papírových dokumentů před ohněm a vloupáním, dveře 105 mm, tloušťka stěn 77 mm, zadní stěna 51 mm. Vnější závěsy umožňují 180 ° úhel otevření dveří.

Korpus a dveře trezoru jsou vyplněné speciálním ohnivzdorným betonem.
Bezpečnostní třída I. podle EN 1143-1, (ECB-S) a testovaná odolnost proti ohni LFS 60P (certifikovaná ohnivzdornost 60 minut na papír) dle EN 15659 (ECB-S) .

– třístranný uzamykací mechanismus, 2 klíče
– zámek speciálně chráněný proti odvrtání
– za příplatek i dodávka s elektronickým zámkem (EL)

 

Platba a doprava

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.
Doufáme, že se vám bude líbit každý produkt, ale pokud budete potřebovat zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dní od zakoupení. Podrobné informace o tom, jak provést vrácení zboží, naleznete v informacích o vrácení. Zde si můžete stáhnout také formulář.

Hodnocení produktu Ohnivzdorný trezor FireProfi Premium 100


Služby na prodejnách

Kompletní sortiment

Rychlé doručení

Vše skladem

Firma s tradicí

založeno 1991

Odborné poradenství

Pozáruční servis