Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
Tel.: 608 243 222

Ohnivzdorný trezor SuperPaper Premium-40

Dostupnost: NA DOTAZ
56 673 Kč
Ohnivzdorné trezory jsou určeny především k úschově peněžních hotovostí, cenných papírů, důležitých dokumentů, datových nosičů a dalších předmětů, které mají být spolehlivě ochráněné před ohněm a vodou. Vyrábějí se v několika základních velikostech a svým provedením jsou určeny k ukotvení do stěny nebo do podlahy.

Potřebujete poradit? Tel.: 608 243 222

380 mm
600 mm
480 mm
280 mm
500 mm
305 mm
140 kg
43 l

Většina trezorů na evropském trhu jsou trezory bez testované ohnivzdornosti. Může se stát, že by Vám obchodník tvrdil, že je trezor ohnivzdorný, protože železo nehoří, ale to je spíš vtipná narážka, protože vždy chcete ochránit to uvnitř. Tato kategorie trezorů odolá menším požárům, kdy trezory nepřijdou do přímého kontaktu s ohněm, ale vnitřní obsah se může i tak poničit požárními plyny nebo vodou při hašení.

Ohnivzdorné trezory jsou elitní výrobky. Mezi všemi trezory se jedná o nejnáročnější produkty. Jejich výroba je nákladná, ale také zdlouhavá z technologie výroby. Časová náročnost se řeší tak, že je většina oblíbených modelů vyrobených jako polotovar. Při Vaší objednávce se jen nalakují a osadí se zámková technika. Problematice certifikovaných ohnivzdorných trezorů se podrobněji věnuje norma uznávaná v celé Evropě EN 1047-2 a je tedy i převzatá v ČR.

Korpus a dveře jsou Víceplášťové. Dveře celková tloušťka 110mm se 4-stranným uzamykacím mechanismem.
Speciální výplň a izolace chrání obsah trezoru proti ohni, kouři a vodě.
Sériově dodáván s bezpečnostním trezorovým zámkem tr. A, 2 klíče.
Elektronický zámek, nebo kódový kombinační zámek za příplatek!

certifikát EN 1047-1 S60P

Speciální výbava za příplatek:
Vnitřní sejf výška 200mm nebo 250 mm
Teleskopické police.

Barva: RAL9006

FOTO JE ILUSTRAČNÍ.
VYBAVENÍ TREZORU JE ILUSTRAČNÍ.

Platba a doprava

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.
Doufáme, že se vám bude líbit každý produkt, ale pokud budete potřebovat zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dní od zakoupení. Podrobné informace o tom, jak provést vrácení zboží, naleznete v informacích o vrácení. Zde si můžete stáhnout také formulář.

Hodnocení produktu Ohnivzdorný trezor SuperPaper Premium-40


Služby na prodejnách

Kompletní sortiment

Rychlé doručení

Vše skladem

Firma s tradicí

založeno 1991

Odborné poradenství

Pozáruční servis